ABHYANGA – indická masáž celého těla

ABHYANGA  je hluboce relaxační bylinná olejová masáž celého těla.  Jedná se o základní Ajurvédskou  olejovou masáž, která posiluje imunitní systém a srovnává krevní tlak. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

ABHYANGA je regenerační a ozdravující masáž, která kombinuje terapeutický dotek s účinky bylinných olejů a aromatických přípravků.

ABHYANGA spustí samočisticí proces celého organismu, odplaví usazené škodliviny nejen z bolavých kloubů, ale z celého těla. Podporuje relaxaci svalové tkáně, uvolňuje ztuhlost svalů, kloubů a propůjčuje hebkost pokožce. Oleje obsahují složky důležité pro prokrvení pokožky, dodávají výživné látky, které zabraňují jejímu vysušování, zvláčňují ji, zajišťují její pružnost a prevenci kožních onemocnění.

ABHYANGA ochraňuje před stárnutím a jeho následky, pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, poruchy spánku, napětí a úzkosti, způsobené každodenním stresem a rutinní prací. Odstraňuje bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.

ABHYANGA  je velmi příjemná, vždyť jejím cílem je také uklidnění mysli a získání tělesné i duševní harmonie.

ABHYANGA  je zdravotní masáž a je zaměřena výhradně na techniku masérských hmatů, které ovlivňují organismus na fyzické úrovni.

Pokud se dokážete ponořit do svých pocitů, vydáte se cestou dechu a
procítíte doteky masáže, vůní a teplo olejů.

Můžete se projít novým světem, dívat se na svět s radostí a obdivem.

Co se masíruje:
Masíruje se hlava (vlasová část, obličejová část + obočí a uši), krk, ramena, hrudník, ruce, záda, nohy zepředu a zezadu.

Kontraindikace:  rakovina, bakteriální,  nebo virové onemocnění (jakýkoliv zánět, růže, bércové vředy ap.), křečové žíly, epilepsie, těhotenství, ekzémy, neléčený vysoký krevní tlak.

Zpět – nabídka masáží