Čokoládová masáž a zábal


Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové.

Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky. Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organizmus. Její schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá i při snižování váhy a formování postavy.

Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí a eliminuje celulitidu a strie.

Čokoládový peeling se slupkami z kakaových bobů zahájí celou proceduru. Postará se o vyčištění a vyhlazení pokožky. Tělo bude připravené přijímat kůži blahodárné látky obsažené v čokoládě. Následuje čokoládová masáž, se speciálními hmaty, které tyto látky dokážou dostat přes kůži do krevního oběhu.

Teplý čokoládový zábal   přichází na řadu po masáži.

A jaké jsou tedy blahodárné látky, kterými je čokoláda obdařena?

Jsou to alkaloidy, enzymy, minerály, vitamíny, antioxidanty, biologicky aktivní látky . Tyto látky pomáhají tlumit kardiovaskulární a nádorové onemocnění, zbavují tělo toxických látek. Dále mohou mít euforizující a povzbuzující účinky, působit jako afrodiziakum, zlepšovat náladu, odstranit deprese a mohou také způsobit pocit akutní zamilovanosti. Takže pozor, láska se může touto pochoutkou taky přikrmit. Kromě vyhlazené a mladě vypadající pokožky si z masáže … odnesete i vynikající náladu, protože čokoládová masáž podporuje tvorbu hormonu štěstí a tak dosáhnete úžasného uvolnění. Zapomenete na stresy z běžného dne a zrelaxujete své tělo i mysl.

Zpět – nabídka masáží